Przedszkolaki listy piszą!

Kochani Zmisiowani Rodzice i dzieci, z powodu zaistniałej sytuacji zmieniła się formuła zaliczenia modułu VII przez nasze przedszkole w ramach projektu Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Rozpoczynamy w ramach Modułu VII wyjątkową akcję wysyłania kartek z podziękowaniami, laurek do osób, dzięki którym matematyka jest dzisiaj bliższa dzieciom:

prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej
          Ewy Zielińskiej

Karteczki przygotowane przez przedszkolaków prosimy wysyłać na adres:

Fundacja Wspomagania Rozwoju Dzieci Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej ul. Kaliskiego 2B lok. 4.08 00-908 Warszawa

Informacje:

• Jeśli postanowicie wysłać list polecony lub większą przesyłkę, prosimy o dopisanie na kopercie nazwiska: Zuzanna Jastrzębska-Krajewska
          • Przesyłki do obu Pań wysyłamy na ten sam adres, ale w oddzielnych kopertach.

Wiemy że zawsze możemy na Was liczyć, z góry dziękujemy i prosimy o przesyłanie zdjęć kartek lub laurek na maile grupowe.

Pozdrawiam Misiu Zdzisiu

MODUŁ 7.