• Superwizorzy rodzinni

Bardzo trudno samodzielnie zająć metapozycję wobec problemu, który powstał w efekcie naszych właściwości lub został wygenerowany pod wpływem specyficznych preferencji i potrzeb.

Superwizor rodzinny to postać neutralna dla systemu rodzinnego. Wspomaga system w poszerzaniu świadomości i poszukiwaniu innej perspektywy, z której można przyjrzeć się problemowi. Redefiniować go i zająć wobec niego nową pozycję.

Dwie nauczycielki  z naszego przedszkola otrzymały status Superwizora Rodzinnego, potwierdzony certyfikatem rekomendowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas, Instytut Twórczej Integracji oraz stowarzyszenie Moc Wsparcia.

Telefony kontaktowe w godz. od 16:00 do 18:00 .

Certyfikowany ekpert superwizji rodzinnej:

Katarzyna Dulewicz - tel. 691 364 839

.