• INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z grup Krasnale i Motyle przełożone z dnia 24 września odbędą się 27 września ( czwartek ) w godz. 11:00 – 13:00 w Hali sportowej w Milowicach.

Obowiązkowe obuwie zmienne.

• Informacja

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi zaplanowane na 24 września zajęcia lekkoatletyczne dla grup Motyle i Krasnale zostają przełożone i odbędą się w innym terminie.

• Europejski Tydzień Sportu

W związku z organizowanym Europejskim Tygodniem Sportu 24 września ( poniedziałek ) dzieci z grup Motyle i Krasnale wezmą udział w zajęciach lekkoatletycznych na stadionie MOSiR ul. Mireckiego 4.  Prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom ubrania i obuwia sportowego.

W przypadku złych warunków atmosferycznych wyjście zostanie odwołane a zajęcia odbędą się w innym terminie.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniu 20.09.2018 r. (czwartek) w naszym przedszkolu obchodzimy Ogólnopolski Dzień przedszkolaka. Z tej okazji prosimy o przygotowanie dzieciom strojów (według uznania) i instrumentów, które zostaną wykorzystane przez dzieci podczas korowodu przedszkolaków

• Przedszkoliada - zajęcia pokazowe

W dniu 11 września o godz. 9:45 odbą się zajęcia sportowe zajęcia pokazowe "Przedszkoliada" dla dzieci z grup Biedronki, Motyle i Krasnale.

• DOSTEP DO ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO PRZEDSZKOLA

Chcąc uzyskać dostęp do albumu fotograficznego należy przesłać na niżej podany adres e-mail następujące informacje: Imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy, imię i nazwisko rodzica, co umożliwi rejestrację i otrzymanie dostępu ( hasła i loginu) do albumu.

strona-p22.dostep@wp.pl

• ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Zebranie organizacyjne dla rodziców

odbędzie się 30.08.2018 r. (czwartek)o godz. 16:00.

Obecność obowiązkowa.