WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA

WIADOMOŚCI I AKTUALNOŚCI

• Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z grup Krasnale i Motyle przełożone z dnia 24 września odbędą się 27 września ( czwartek ) w godz. 11:00 – 13:00 w Hali sportowej w Milowicach.

Obowiązkowe obuwie zmienne.

• W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi zaplanowane na 24 września zajęcia lekkoatletyczne dla grup Motyle i Krasnale zostają przełożone i odbędą się w innym terminie.

• W związku z organizowanym Europejskim Tygodniem Sportu 24 września ( poniedziałek ) dzieci z grup Motyle i Krasnale wezmą udział w zajęciach lekkoatletycznych na stadionie MOSiR ul. Mireckiego 4.  Prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom ubrania i obuwia sportowego.

W przypadku złych warunków atmosferycznych wyjście zostanie odwołane a zajęcia odbędą się w innym terminie.

• OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniu 20.09.2018 r. (czwartek) w naszym przedszkolu obchodzimy Ogólnopolski Dzień przedszkolaka. Z tej okazji prosimy o przygotowanie dzieciom strojów (według uznania) i instrumentów, które zostaną wykorzystane przez dzieci podczas korowodu przedszkolaków