WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKOLA

WIADOMOŚCI I AKTUALNOŚCI

• MANUFAKTURA ŚW. MIKOŁAJA

W piątek, 7 grudnia św. Mikołaj ponownie odwiedzi najmłodszych z Sosnowca,  gdzie ponownie uruchomi swoją manufakturę przed Urzędem Miejskim w Sosnowcu.

W piątek, 7 grudnia sosnowiecki magistrat ponownie zamieni się w manufakturę wyjątkowego gościa z Laponii. Swoją prace rozpocznie o godz. 14:00

Atrakcji nie zabraknie! W samym budynku Urzędu Miejskiego powstanie specjalny kącik, gdzie dzieci będą pisały listy, aby jeszcze pod choinką, w trakcie tegorocznych Świąt, znalazły wymarzone prezenty. Pieczątki zastąpią magiczne pieczęcie, a zamiast wzorów druków będą świąteczne listy.

• W dniu 4 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Górnika. W tym dniu obowiązuje strój galowy.

• WIZYTA MIKOŁAJA

5 grudnia 2018 r. o godz.11:00 nasze przedszkole odwiedzi wraz ze swoim pomocnikiem Elfem - Mikołaj. Na dzieci czeka wiele atrakcji oraz upominki od Mikołaja.

• Dziękujemy wszystkim, za udział w zbiórce pluszaków.